BALNÉ A POŠTOVNÉ

Jakmile je objednávka dokončena, zašleme Vám potvrzovací email. Zboží bude připraveno k odeslání během následujících 4 pracovních dnů, což je lhůta nezbytná pro bezpečnostní zabalení produktu, které ho chrání proti poškození při přepravě. Výše balného a poštovného závisí na aktuálním sazebníku a liší se v závislosti na velikosti produktu. Zboží zašleme kamkoliv do Evropy, USA a Kanady. Pro ostatní destinace nás prosím kontaktujte emailem (viz. níž). Přepravu zboží zajišťují společnosti UPS/FedEx. Jakmile předáme zboží přepravci, obdržíte email s detaily o zásilce a sledovacím číslem.

Tabulka přibližných sazeb za balné a poštovné (konkrétní sazbu Vám rádi zodpovíme na vyžádání):

 

EU US/CA Ostatní
TYP PŘEPRAVY
(Včetně pojištění)
Povrchová / námořní (cca. 3 týdny) Letecká (cca. 10 prac. dní) Povrchová / námořní (cca. 3 týdny) Letecká (cca. 10 prac. dní) Povrchová / námořní (cca. 3 týdny) Letecká (cca. 10 prac. dní)
MENŠÍ PŘEDMĚT
(Lampa, jídelní židle, malá komoda, atd.)
50 Euro 70 Euro 90 Euro 120 Euro ? ?
VĚTŠÍ PŘEDMĚT
(Židle s područkami, velká komoda, křeslo, atd.)
80 Euro 120 Euro ? ? ? ?
VELKÝ PŘEDMĚT
(velké komody, kredence, pohovky / sofa, atd.)
? ? ? ? ? ?

 

Zboží bude dopraveno na adresu uvedenou ve Vaší objednávce. V případě, že potřebujete adresu změnit, musíte nás o tom písemně informovat před tím, než je zásilka odeslána. Paletizované věci se doručují před dům. Doručení do domu bohužel není možné, protože přepravní společnosti nemají své řidiče pojištěné proti škodám na soukromém pozemku.

Neúspěšné doručení z důvodu nemožnosti vstupu na pozemek, nadměrných rozměrů zásilky nebo nezastižení adresáta v domluvený termín může vyústit v opakované naúčtování přepravních poplatků. Z toho důvodu Vás prosíme, abyste věnovali zvýšenou pozornost veškeré komunikaci ze strany doručovatele.

Ve chvíli, kdy přebíráte zásilku, jste povinni před doručovatelem zkontrolovat stav zboží kvůli případnému poškození. Jestliže je zboží poškozeno, doporučujeme Vám odmítnout jeho převzetí. Také v případě poškození přepravního obalu je nutné zapsat do předávacího protokolu doručovatele poznámku „poškozený obal“, abychom mohli uplatnit případnou náhradu škody i dodatečně. V opačném případě souhlasíte, že zboží je při převzetí v pořádku a na následné reklamace nebude brán zřetel.

 

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Odstoupit od smlouvy můžete během následujících 24 hodin ode dne, ve kterém jste učinili objednávku. O odstoupení od smlouvy nás prosím informujte písemnou formou a do záhlaví uveďte Vaše jméno a číslo objednávky.

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

V případě, že změníte názor a budete si přát vrátit zakoupené zboží, je Vaší povinností vrátit jej v původním prodejním stavu bez poškození vzniklých při přepravě nebo následné manipulaci ve Vašem domě. Vaší povinností je také uhradit veškeré poplatky související s vrácením zboží. Všechno vracené zboží musí být pojištěno proti poškození při přepravě a to do výše původní prodejní ceny. Pokud nevrátíte zboží během následujících 14 dní od data doručení zásilky, Vaše právo na vrácení nebude uznáno. Jakmile vrácené zboží bez poškození dorazí na adresu společnosti DaVint Design, vrátíme Vám celou kupní cenu po odečtení původních nákladů na odeslání.

V případě jakýchkoliv dalších dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat na adrese: davintdesign@hotmail.com.